Hakkımızda

ÖZPAR GRUP HAKKINDA

Konyanın Selçuklu ilçesinde ilk işyerini tüplü satış merkezi olarak hayata geçirmiştir. Takip eden yıllarda, önce İpragaz Selçuklu Bölge Bayiliği, ardından İpragaz Konya Depo Bayiliği ünvanını almıştır.


2006 yılında Sabancı Holding bünyesinde olan Saka Su KONYA Bölge distribütörlüğünü almıştır.


2012 Nisan ayında Likidgaz & Milangaz Konya Bölge Distribütörlüğünü de alan şirketimiz, tüp ve su sektörlerinde toptan ve prakende olarak profesyonel personelleriyle Konya genelinde 3 tüp ve su depolama merkezi, 4 şube ve 30 bayisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

MİLANGAZ & LİKİDGAZ HAKKINDA

Türkiye LPG pazarının önde gelen şirketi Milangaz, 1960’ların başında İzmir’de doğmuş ve kaliteden ödün vermeyen, müşteri odaklı yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Likidgaz ve Güneşgaz şirketlerini de markalaştırarak, hizmet yapısını güçlendiren Milangaz, teknolojik altyapısına ve insan kaynaklarına sürekli yatırım yapmaktadır. Bugün Türkiye’nin 81 ilinde 950’yi aşkın ilçede kesintisiz bütün segmentlerde gaz hizmeti vermektedir. Geçen zaman içerisinde, ülkemizin farklı noktalarına kurulan 25 depolama ve dolum tesisi ve 4 deniz terminali, 10 bini aşkın ana ve tali bayi ile Milangaz kalitesini halka ulaştırmaya devam etmektedir. Bugün Anadolu’nun pek çok bölgesinde LPG’nin adının Milangaz olarak kabul edilmesinin en önemli sebebi; “Hayatınız bizim için değerlidir” sloganı ile kaliteden ödün vermeden, üstelik yüzde yüz Türk Sermayesi ile çalışan bir marka olmasıdır.

Milangaz, üstün kalite anlayışı çerçevesinde, Türkiye’de uygulanan TS EN 589 standartlarında MOS (Motor Oktan Sayısı) en az 89 olarak belirtilmesine rağmen, otogaz istasyonlarına bu standardın çok daha üstünde 93 ve üzerinde oktan değerine sahip otogazı ikmal etmektedir.

Geniş Dağıtım Ağı ve Kusursuz Hizmet
Milangaz Türkiye’de 1.100’ün üzerinde tüplü bayi, 200’nin üzerinde perakende satış mağazası, yaklaşık 600 otogaz istasyonunda hizmet vermektedir. Bununla birlikte Türkiye genelinde yüzlerce dökmegaz müşterisine hizmet vermektedir.

Rekabet stratejisini tüketici memnuniyeti üzerine kuran; daima kaliteli, hesaplı ürüne, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya odaklanan Milangaz, Türkiye geneline yayılan dolum tesisleri, bayi ağı ve şirket tarafından işletilen perakende satış noktaları ile tüketicilerle buluşmaktadır.

2015 yılında Türkiye pazar payı ortalama yüzde 16,5 olan Milangaz, Türkiye’nin en büyük 3 LPG dağıtıcısından biri olup, 150 bin m3’e yakın olan LPG depolama kapasitesi, Türkiye’deki toplam kapasitelerinin yaklaşık yüzde 20’sini oluşturmaktadır.