Avantajlar

Geniş dağıtım ağı
Milangaz Otogaz, Türkiye genelinde yaklaşık 600 satış noktasında kalitesini müşterilerine sunmaktadır. Şirketimiz otogaz istasyonlarına, Avrupa Standartlarının üzerinde Cezayir’den ithal ettiği 93 OKTAN ve üzerinde (TS-EN 589 standartlarına göre oktan> 89) olan LPG ikmali yapmakta ve kullanıcıların memnuniyetini yakından takip etmektedir.

Güvenli
Fabrika üretimi otogaz olan araçlar ve LPG dönüşümü TSE’den Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip olan bir dönüşüm merkezinde gerçekleştirilen araçlar için otogaz en az diğer yakıt türleri gibi güvenli bir yakıt türüdür. Bu standartlar doğrultusunda otogaz sistemi yangın durumlarında, aşırı sıcağa maruz bırakıldığında veya çarpma durumlarında patlamayı engelleyecek şekilde tasarlanmaktadır.

İstasyonlarımızın kuruluşları teknik ekiplerimiz tarafından takip edilmekte, LPG ikmali ekiplerimizin gözetimi altında yapılmakta ve istasyon çalışanlarına ekiplerimiz tarafından eğitim ve sertifikaları verilmektedir. İstasyonlarımızın yıllık kalibrasyon ayarları ve bakımları teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ekonomik
Otogaz diğer fosil yakıtlarına kıyasla daha fazla tasarruf sağlar. Kullanım yoğunluğuna göre dönüşüm işlemi masraflarını ortalama 1 yıl içerisinde çıkararak daha sonraki yıllarda yakıt masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.

Verimli ve yüksek performanslı
Otogaz’da dünya standardını ayağınıza getiren Milangaz sayesinde, Türkiye’de daha kaliteli yakıt kullanabilmektedir. Milangaz Otogaz ticari profesyoneller için hazırlanmış yüksek oktanlı, yüksek verimli bir yakıttır. Milangaz Otogaz’la daha az yakıt harcayabilirsiniz.

Çevre Dostu
LPG diğer fosil yakıtlarına kıyasla çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen bir yakıt olarak birçok ülkenin teşvik ettiği bir yakıt türüdür. Türkiye’de LPG kullanan araçlar sayesinde doğaya her yıl yaklaşık 1 milyon ton daha az karbondioksit (CO2) salınımı gerçekleşirken, LPG’den salınan karbon başına üretilen enerji diğer yakıtlara göre daha fazladır.